Sol's Carter - Unisex Full-Zip Hoodie - Grey Melange / S

Αριθμός προϊόντος.: SO03812GM-S
Χρώματα: Grey Melange
Όλα τα διαθέσιμα χρώματα
Μέγεθος
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • 2XL
Τιμές για: Grey Melange / S
1+ €21,49 (VAT excl.)
10+ €15,98 (VAT excl.)
25+ €15,43 (VAT excl.)
50+ €14,99 (VAT excl.)
100+ €14,66 (VAT excl.)
250+ €14,33 (VAT excl.)
500+ €14,11 (VAT excl.)
1000+ €13,78 (VAT excl.)
2000+ €13,55 (VAT excl.)
Διαθεσιμότητα για : Grey Melange / S
Το ελάχιστο όριο αγοράς είναι €80,00.

Περιγραφή

Quality;Brushed fleece 280;80% cotton - 20% GRS certified recycled polyester;Style;Set-in sleeves;Cut and sewn;1x1 ribbed cuffs and bottom;Kangaroo pocket;Lined hood with tone-on-tone drawstring and metal eyelets;Front fastening with concealed zip;Tone-on-tone injected plastic zip with tone-on-tone metal zip puller;Jersey half moon and neck tape inside collar;

Παράμετροι

Χρώματα:
Grey Melange
Αναφορά Pantone:
423C
Brand:
SOL's
Origin Brand Name:
SOL'S
Country Of Origin:
Μπαγκλαντές
Tariff Number:
61102099
Καθαρό βάρος:
537.00 g
Πλάτος συσκευασίας:
59.00 cm
Ύψος συσκευασίας:
41.00 cm
Μήκος συσκευασίας:
47.00 cm
Inner Carton Item Count:
25 pcs
Φυλο:
Unisex
Βάρος:
280 gm2
Κατηγορία:
Πουλόβερ
Κατηγορία:
Φούτερ

Κατεβάστε

Εδώ μπορείτε να βρείτε το φύλλο προϊόντος με αναλυτικές πληροφορίες για το προϊόν.

Κατεβάστε το φύλλο προϊόντος

Παρομοια προιοντα

Sol's Ness - Φούτερ με φερμουάρ 1/4 Zip Fleece - Black / L
Sol's Ness - Φούτερ με φερμουάρ 1/4 Zip Fleece - Black / L
Ποιότητα;100% πολυεστέρας υψηλής πυκνότητας;Στυλ;Κοντό κόψιμο;Anti-pilling;Ενισχυτική ταινία στο λαιμό;Υψηλός γιακάς με φερμουάρ;Ελαστικές μανσέτες;Πίσω μισοφέγγαρο ζυγό;Ελαστικό κορδόνι στο στρίφωμα,
Sol's Seven Men - Μπουφάν με επένδυση με κουκούλα - Grey Melange / M
On Sale
Sol's Seven Men - Μπουφάν με επένδυση με κουκούλα - Grey Melange / M
Ποιότητα;50% Ringspun βαμβάκι - 50% πολυεστέρας;Στυλ;Στεφάνι και μανσέτες από ελαστική ριπή;Μανίκια με ρύθμιση;2 τσέπες καγκουρό;Κουκούλα με επένδυση και κορδόνι με κορδόνι;Κρυφό φερμουάρ;Ίσιο κόψιμο;Κοπή και ραφή,
Sol's Stone - Unisex φούτερ με φερμουάρ - Grey Melange / L
Sol's Stone - Unisex φούτερ με φερμουάρ - Grey Melange / L
Ποιότητα;50% Ringspun βαμβάκι - 50% πολυεστέρας;Στυλ;Ριμπέ τελείωμα και μανσέτες;Μανίκια με ρύθμιση;2 τσέπες καγκουρό;Κουκούλα με κορδόνι περίσφιξης σε τόνους;Ευθεία γραμμή;Σωληνοειδές,
Sol's Stellar - Unisex φούτερ με κουκούλα - Grey Melange / 2XL
Recycled Materials
Organic Materials
Sol's Stellar - Unisex φούτερ με κουκούλα - Grey Melange / 2XL
Ποιότητα;80% βαμβάκι βιολογικής καλλιέργειας - 20% ανακυκλωμένος πολυεστέρας;3 νήματα;Βουρτσισμένη επένδυση;Εξωτερικά: 100% βιολογικό βαμβάκι;Στυλ;Κομμένο και ραμμένο;Μανίκια ράγκλαν;Μανσέτες και στρίφωμα με ραβδώσεις 2x2;Εσωτερικός γιακάς με μισό φεγγάρι;Ταινία λαιμού;Κορδόνι περίσφιξης με μεταλλικές οπές και πώματα;Κουκούλα με επένδυση από Jersey,

Στειλτε μας το αιτημα σας σημερα!

  • Αμεση ανταποκριση
  • Μη δεσμευτικη προσφορα εντος 24 ωρων
  • ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΑ
Αποστολη ερωτησης